09-9543616  /   09-9561803 

מביאים את הברכה לכל מקום

 

 

 

חברת Novatech New Biotechnology , צרפת

 

 

           נובהטק מתמחה במוצרים רפואיים מיוחדים המיועדים ל-Interventional Pulmonology.

 

מגוון המוצרים:
 

DUMON - סידרת שתלים תומכנים העשויים מסיליקון רפואי בשם DOMON Tracheal and Bronchial Stents,

בליטות חיצוניות בתומכן מאפשרים אחיזה בקיר צינור הנשימה , במינימום מגע בצינור הנשימה, ומונע תזוזה של התומכן לאורך זמן, מעקב בצילומי רנטגן מתאפשר ע"י שורה של נקודות מזהב (BSS ) וחומר אטום לקרינה. יתרון נוסף הינה האפשרות להוציא את התומכן מבלי לגרום נזק לצינורות ההנשמה.

 

מערכת TONN  מושלמת ומיוחדת להטענה והשחלת השתל למיקומו המדויק בתוך הסמפונות. 

 

סידרה TD\TF  -Endotracheal Stents –

תומכן (stent) מסוג זה מיוצר בעובי 1  ו- 1.5 מ"מ' , בקוטרים/13/14/15/16/16/18/20 11/12 מ"מ'    ובאורכים 20-110 מ"מ',

קוטר פנימי של 1 מ"מ' מגדיל את נפח הזרימה ב-16% הוא גמיש יותר ומאפשר מעקב של התנועה האנטומית של הליחה (ריר) .


סידרת BB  - Pediatric Endotracheal stents . מיוחד לתינוקות בקוטרים מ5 מ"מ'  ועד 12 מ"מ'

ובאורכים 10 מ"מ' ועד 60 מ"מ', וכולל בליטות המונע גירוי יתר בצינור הנשימה ומתזוזה ממיקומו.

תומכן זה  מיוצר בעובי של 0.5 מ"מ, מאפשר מעבר אויר מקסימלי , גם מעל מיתרי הקול מבלי לגרום נזק, ניתן להזמינו עם חומר אטום לקרינה (R ).


סידרת ST  -  Hourglass Stents תומכן זה עם עובי קיר של 1.5 מ"מ' מיוחד בזה בקוטר חיצוני אמצעי מוקטן, מיועד לטיפול במקרים של היצרות קנה הנשימה (בגלל גידול או לאחר אינטובציה ארוכה).


סידרת BD  -  תומכן המיועד להחדרה לסמפונות עובי 1 מ"מ' , בקטרים קטני 9 עד 12 מ"מ' באורך 20-80 מ"מ' למעבר אויר מקסימלי ולאפשר פעולה של הוצאת הריר.


סידרת CB – תומכן מיוחד זה עם צווארון הנתפס בתחילת ההסתעפות של הסמפונות , מיוצר בעובי של 1 מ"מ' בקטרים 9 עד 12 מ"מ' ובאורכים 20 עד 60 מ"מ'.

 

סידרת Y Bronchial Stents

תומכן (stent) בצורת "Y" עבור הסמפונות , עובי הדופן 1 מ"מ', מורכב משלוש שורות של בליטות בחציו הקדמי וחלק בחציו האחורי (בכך מקטין את הלחץ הטראומטי בקדמת הסמפונות) , סטנדרטים במגוון אורכים וקטרים שונים, ניתן להזמין גם במידות לפי האנטומיה של החולה (Custom made).


סידרת  OKI – תומכן זה (שינוי של תומכן Y) מיועד להכנסה להסתעפות העליונה של הריאה הימנית, ומיועד להתגבר על השינוי האנטומי. מיוצר בעובי של 1 מ"מ. ניתן להזמינו עם חומר אטום לקרינה (R ), וגם לפי מידות ספציפיות על פי האנטומיה של החולה (Custom made).

 

 

 

 

 

 

 

Steritalc - טלק ייחודי מסוגו בעולם המשמש להעלמת החלל הבין-פלאורי

 

הטלק הייחודי ™Steritalc, מבית NOVATECH.
אחראי לאיחוי בין הפלאורה הפריטלית לפלאורה הויצרלית, לשימוש לצורך פרוצדורות pleurodesis.

 

תכונות הטלק:

 

- נקי מאזבסטים

-נקי מרעלנים

-סטרילי

-גודל חלקיקים גדול - סטריטלק הוא הטלק היחיד בעולם בעל תכונה זאת. גודל חלקיקים גדול מבטל לחלוטין את הסיכון של טלק פלאורי לגרום ל-ARDS בקרב המטופלים בו.

 

סטריטלק הוכיח עצמו כיעיל ביותר בטיפול בהיעלמות החלל הבין פלאורי, והוכח קלינית במחקר רב-מרכזים כטלק שאינו גורם ל-ARDS, ובכלל זה אינו גורם גם לתופעות לוואי שחורגות מגבול הבטיחות.

 

 

 

 

 

הפתרון ההלכתי (למניעת ברכות לבטלה) והבטיחותי להדלקה בברכה בחדרים הפרטיים בבתי מלון, בתי אבות, בתי חולים, נסיעה לחו"ל, חדרי בטחון בעת מלחמה, מחנות צבא, בישיבה ובסוכה.